Yandex Metrica Counter
Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Maalesef standartlara uygun bir web sitesi, standartlara uygun SEO yönetimi markanızın bilinirliği ve güvenilirliği için yeterli değildir. Markanızı insanlara duyurmak için yapmanız gerekenlerin başında sosyal medya gelmektedir. Nasıl ki Radyo ve Televizyon reklamları markanızın değerine değer katıyorsa sosyal medya da benzer yönde etkili olacak ve minimum maliyetler ile yönetilebilecek bir alandır. Günümüzde neredeyse hiç Radyo ve Televizyona reklam vermeyen ancak sosyal medya tarafında ciddi çalışmalar yürüten şirketler bulunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde mobil cihazların kullanımı çok ciddi oranda artış göstermiştir. Yine mobil cihazlar ile birlikte internet kullanımı çok büyük bir gelişim göstermiştir. İnternet kullanımının hatrı sayılır bir oranı ise sosyal medyaya ayrılmaktadır. Bu nedenle sosyal medya bugün de gelecekte de önemli bir yere sahip olmaya devam edecektir. Bu alanda rüştünü ispatlamış sosyal medya araçlarından bazıları Facebook, Instagram ve LinkedIn'dir. Bunların dışında daha birçok sosyal medya aracı olduğu gibi yenileri de her geçen gün piyasadaki yerini almak için çok ciddi efor sarf etmektedir.

Sosyal medya yönetimi yine SEO yönetimi gibi alanında uzman kişilerin yürütmesi gereken bir platformdur. Bu alanda Popüler Yazılım Hizmetleri olarak biz sizlere deneyimlerimizi aktarmaya her an hazırız. Sizlerin sosyal medyada gereken değeri bulabileceğiniz katkıyı yapabileceğimize inanıyoruz.

Module IconSOSYAL MEDYA YÖNETİMİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

  • Tick IconHangi sosyal medya araçları kullanılacak. Faaliyet gösterdiğiniz alana göre kullanacağınız sosyal medya araçları değişiklik gösterecektir,
  • Tick Iconİçerik paylaşımlarının hazırlanmasında dikkat edilecek hususlar,
  • Tick Iconİçeriklerin paylaşım zamanları,
  • Tick IconYeni içerik paylaşım periyodu,
  • Tick IconPaylaşılan içeriklerin geri dönüşlerinin kontrolü ve raporlanması,
  • Tick Iconve daha birçok konuda çalışmalar yapılması gereklidir...