Yandex Metrica Counter
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Popüler Yazılım, 2017 yılının ilk aylarında Web Teknolojileri üzerine hizmet vermek amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. Kurumsal Web Çözümlerinden, İş Süreçlerinde yardımcı web uygulamalarına kadar bir çok uygulama geliştirmiş olan Popüler Yazılım mutlu müşteri portföyünü gün geçtikçe arttırmak için çalışmıştır. Yaptığı ve yapacağı işlerde katma değer sağlayacak ürün ve/veya hizmeti ortaya çıkarmayı ana hedef olarak belirlemiştir.

Her geçen gün güçlü ve çözüm sunan yazılımların üreticileri ile bayilik anlaşmaları yaparak ürün yelpazesini genişletirken, her sektöre çözüm sunabilecek noktaya ulaşmayı hedeflemiştir. Bu hedefle başta ETA Bilgisayar olmak üzere sektörün köklü yazılım firmaları ile dirsek temasını sürdürmeye devam etmektedir.

MisyonumuzMİSYONUMUZ

Birlikte daha güçlü ve daha faydalı işlere imza atabileceğimize inandığımız paydaşlar ile aynı yolda yürüyerek işletmelere iş hayatlarında maksimum düzeyde faydalı olmaktır.

VizyonumuzVİZYONUMUZ

Değişen müşteri ihtiyaçlarına kaliteli ve etkin hizmet sunmak, kendini sürekli güncel tutarak rekabet gücünü yüksek tutmak, sektörde yer edinmiş köklü yazılım üreticileri ile işbirliği içerisinde olarak katma değer sağlamaktır.