Yandex Metrica Counter

BİZDEN HABERLER

Haber Image

Flap Yazılım ile Bayilik Anlaşması Yapıldı

Sıcak satış sektöründe güçlü ve etkili çözümler sunan Flap Yazılım firması ile iş ortaklık sürecimiz başlamıştır. Ön muhasebe çözümlerinden, restaurant çözümlerine, Barkodlu satış çözümlerinden, satış sonrası servis çözümlerine kadar bir çok alanda uygulamaları ile Flap Yazılım ürünlerini sizinle buluşturuyoruz. Gerek online gerekse lokal çalışabilen uygulamalar ile ofisinizde veya herhangi bir yerde işlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Ön Muhasebe : Tek programda cari-stok işlemlerinizi, çek/senet, banka, pos ve kredi kartı takiplerinizi yapabilir, Fatura ve irsaliye kesebilir, Aldığınız sipariş ve tekliflerinizi takip edebilirsiniz. İşlemlerinizi dövizli takip yapabilir, Stoklarınızda imei ve seri no takipi yapabilirsiniz.

Restaurant Çözümleri : Sade ve Basit arayüzüyle programı hiç zorluk çekmeden öğreneceksiniz. Ayrıntılara takılı kalmadan tek panelden tüm işlerinizi yapabileceksiniz. İstediğiniz özelliği istediğiniz gibi tanımlayarak hiçbir şey sizin için artık sorun olmayacak!

Barkodlu Satış : Barkodlu hızlı satış sayesinde barkodunu okuttuğunuz tüm ürünler satışa hazır konuma gelecektir. Ödeme ekranında ister nakit ister kredi kartıyla anında ödeme alabilirsiniz. Barkodu olmayan ürünlerde kendiniz ürünü kolayca tanımlayabilirsiniz.

Servis Çözümleri : Servis Modülü ile hem bakım çizelgelerine bağlı dönemsel olarak tekrarlayan servis faaliyetlerini, hem de önceden planlanmamış, müşteri servis çağrılarına dayalı olan tek seferlik servis emirlerinin takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz.