Yandex Metrica Counter

BİZDEN HABERLER

Haber Image

ETA CR Cep Rapor Ürünleri Satışta

Firma dışındayken işleriniz yavaş yürüyor ve bilgilere ulaşmak istiyorsanız, ETA:CR Uygulaması çözümünüz olabilir. ETA: CR Uygulaması'nın kolay ve pratik kullanımı sayesinde ETA Ticari Programlarındaki verilere birkaç tuş ile her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz bütün bilgiler menü halinde karşınıza gelir ve tek dokunuş ile görüntülenebilir.

Verilerin Online ETA'dan Alınması : Veriler ETA’dan online olarak alındığı için yapılan işlemler anında raporlara yansır. Bir fatura düzenlendiğinde veya tahsilat yapıldığında veri aktarma gibi işlemlere gerek duyulmaz. Güncel veriler hemen raporlarda yer alır.

Kolay ve Pratik Kullanım : ETA:CR Menüsü tek bir ekranda yer aldığı için raporları aramaya gerek kalmaz. Bir tuş ile istenilen rapora ulaşılabilir.

Stok, Cari, Kasa, Banka Bakiye Raporları :Stok, Cari, Kasa ve Banka bakiyelerine tek tuş ile ulaşım sağlanmaktadır.

En Çok ve En Az Raporları : Bu raporlar; en çok borçlu olan müşteriler, en çok alacaklı olan satıcılar, en çok satılan ürünler ve en çok ciro yapan müşteriler listelerinin ilk 100 kaydını sıralı olarak listeler.

Satış ve Alış Raporları : Günlük, aylık ve yıllık olarak alış ve satış faturalarının toplamları alınabilir, ayrıca gün içinde kaydedilen alış ve satış faturalarının detayları da görüntülenebilir.